Anahi & Kendall

Pecar es amar y amar es pecar.Peca y ama con Anahi & Kendall Rumania!

AcasaAcasa  PortalPortal  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

Bancuri si Glume[2]

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 48 ... 91, 92, 93
AutorMesaj
Bianca ♥
Miss you.
Miss you.

Numarul mesajelor : 129039
Varsta : 21
Data de inscriere : 08/03/2014

MesajSubiect: Re: Bancuri si Glume[2]   Vin Mai 15, 2015 6:26 pm

Un tip agata o tipa intr-un bar si o duce acasa. Tipul merge in baie sa faca un dus, dupa care intra si tipa. Din pacate, observa ca tocmai a inceput perioada nefasta a lunii. Ce-i de facut, isi zice? Nimic, o sa-mi petrec noaptea cu el, si-asa nu ne cunoastem, va fi lumina stinsa. O sa plec inainte sa se trezeasca si n-o sa mai poata face nimic. A doua zi dimineata tipul se trezeste si vede ca tipa nu mai este langa el, in schimb patul este plin de sange. - Dumnezeule, am omorat-o! Se repede la sertarul in care-si tinea pistolul, dar acesta este neatins! - La naiba, am taiat-o! Se repede in bucatarie, cutitele intacte! Am taiat-o cu lama, sa stii. Se repede in baie, dar lama este la locul ei.Ridica capul si se priveste in oglinda: - Dumnezeule, am mancat-o!!

Miss you.
Miss you.

MesajSubiect: Re: Bancuri si Glume[2]   Vin Mai 15, 2015 6:27 pm

Cnofrom uuni stduiu al ueni uinvresttiai elgenze, nu cntozeaa in ce odrnie se alfa lirteele itnr-un cuvant, signruul lcuru ipmotarnt e ca pirma si utlima lierta sa fie la lcuol lor. Rsetul potae fi o vrzaa colmpeta si tot o vei ptuea ctii fraa prboelme. Atsa e din cuzaa ca nu ciitm feicrae lteira, ci cvanutul ca un irtneg." E umioitare cpatcitetea ceireiului uamn de a rentositcui detale

Miss you.
Miss you.

MesajSubiect: Re: Bancuri si Glume[2]   Vin Mai 15, 2015 6:35 pm

Copiii stateau la rand pentru a servi pranzul in cantina unei scoli gimanziale catolice.Pe un colt al mesei era o gramada mare de mere.Maicutele lipisera pe tava cu merele un bilet pe care scria: "I-a doar unul Dumnezeu te supravegheaza!"
Putin mai in fata la capatu celalalt al mesei,se afla o gramada mare de perjituri cu ciocolata.Unul dintre copii a scris un bilet: "I-a cate vrei,Dumnezeu supravegheaza merele"

Miss you.
Miss you.

MesajSubiect: Re: Bancuri si Glume[2]   Vin Mai 15, 2015 6:36 pm

O femeie avea 3 fete de maritat. Cand s-a casatorit cea mai mare si s-a mutat la sot, maica-sa a rugat-o sa-i scrie despre viatza ei intima.
Peste 2 zile primeste scrisoare cu un singur cuvant: Nescafe.
Maica—sa nu a inteles faza, dar din intamplare a vazut reclama de la Nescafe intr-un ziar: "Satisfactie pana la ultima picatura" si s-a bucurat mult.
A urmat randul celei de a doua. Peste o saptamana a primit o scrisoare cu textul: Benson & Hedges. Maica-sa a cautat in ziar reclama respectivelor tigari: "Extra Long, King size" si iar s-a bucurat.
In sfarsit se marita si cea mai mica, iar dupa o luna ii trimite maica-sii scrisoarea de rigoare: British Airways. Maica-sa vede la TV reclama de la renumita companie aeriana si lesina: "De 3 ori pe zi, 7 zile pe saptamana, in toate directiile"

Miss you.
Miss you.

MesajSubiect: Re: Bancuri si Glume[2]   Vin Mai 15, 2015 6:38 pm

O femeie instala un calculator intr-o retea pentru un coleg de lucru. Cind a venit randul setarii parolelor ea l-a intrebat ce cuvant vrea sa folosesca pentru logare. Vrand sa o intimideze, tipul i-a spus 'penis'. Fara sa clipeasca, aceasta i-a introdus parola dorita, a reintrodus-o pentru confirmare dupa care era sa se prabuseasca de ras in fata monitorului. Curios, tipul i se uita peste umar si vede raspunsul calculatorului: PASSWORD REJECTED! NOT LONG ENOUGH.

Miss you.
Miss you.

MesajSubiect: Re: Bancuri si Glume[2]   Vin Mai 15, 2015 6:40 pm

La conferinta internationala a mafiotilor. Dupa sedinta il capo di tutti capi in chema pe Ivan, seful mafiei rusesti, la el. - Auzi Ivane, tu ai vila din asta cu 2 etaje cum am eu? - Nu, raspunde Ivan. - Dar Mertzane ca ale mele, ai? - Nu. - Dar lant din asta gros cat 2 degete, de aur, ai? - Nu. - Mai, pai ce mafiot esti tu? La congresul urmator sa nu te aud ca nu ai ce ti-am zis azi, clar? Merge Ivan acasa si il striga pe servitorul lui, Aliosa. - Aliosa!!! Da jos ultimele 3 etaje de la casa, vinde elicopterele si cumpara Mertzane, iar cainele du-l in casa ca lantul lui trebuie sa-l port eu

Miss you.
Miss you.

MesajSubiect: Re: Bancuri si Glume[2]   Vin Mai 15, 2015 6:42 pm

Un barbat vorbea cu sotia lui:
- Astazi mi s-a intamplat o chestie ciudata. In timp ce ma aflam in tramvai, un tip mi-a strigat: "Impotentule!"
- Ei, sunt tot felul de nebuni ii raspunde nevasta. Nu-i mai baga si tu in seama...
A doua zi, in timp ce sotul mergea cu tramvaiul spre serviciu acelasi individ se apropie de el si ii striga:
"Paraciosule!

Miss you.
Miss you.

MesajSubiect: Re: Bancuri si Glume[2]   Vin Mai 15, 2015 6:46 pm

Mi-am lasat capul pe spate. Eram ingrijorata. Nu stiu ce se intampla fiind prima data…. Cum va fi? Dar stiam ca ce vroia el, vroiam si eu. Ma intreba din ochii: O vrei? I-am raspuns: Da. Vine momentul. Mana lui se plimba usor pe pielea mea spre acel loc. Imi spunea: Voi incerca sa fiu cat mai atent. Cand am vazut ce tinea in mana, mi s-a taiat respiratia. Crispata, faceam tot ce-mi cerea. Ma durea, dar ma purtam ca o femeie. M-a rugat daca pot s-o deschid mai tare. Deodata am simtit o durere imensa. Gemeam cand a inceput sa sangereze. - Linisteste-te! imi spuse. Am scos-o. Ma cuprinde un fel de fericire. Ma simteam usurata….. era prima masea scoasa..

Miss you.
Miss you.

MesajSubiect: Re: Bancuri si Glume[2]   Sam Mai 16, 2015 6:01 pm

Un schelet in cimitir se plictisea Si ce sa faca el sa treaca timpul? Il vede pe gropar Incearca sa-l sperie,asta nimic Dupa cateva incercari nereusite,se plictiseste. Atunci ii vine o idee. Ma ies din cimitir si sperii trecatorii La poarta cimitirului. BANG!!!Primeste o lopata-n cap. Groparul:-Radem,glumim,da incinta nu o parasim!

Miss you.
Miss you.

MesajSubiect: Re: Bancuri si Glume[2]   Sam Mai 16, 2015 8:11 pm

La varsta de 50 de ani femeia primeste din partea barbatului o sticla cu lapte. Nedumerita il intreaba: - Dar de ce draga tocmai o sticla cu lapte? - Pai draga mea nevasta: * la 20 erai fermecatoare ti-am adus o floare… * la 30 erai dulce..ti-am adus o sampanie…. * la 40 erai fierbinte ti-am adus o paine calda.. * insa acu la 50 te-ai facut cat o vaca ti-am adus niste lapte… Insa femeia ii da replica: - da dragul meu asa e, dar: * la 20 de ani eram eu ca o floare insa nu tu ai rupt prima petala… * eram eu la 30 ca o sampanie de dulce…insa tu ma agitai altzii ma sorbeau… * la 40 eram eu fierbinte ca o paine insa tu mancai coaja altzii miezul… * iar acum la 50 oi fi eu ca o vaca insa cand pleci tu de acasa…vin taurii la usa si intreaba: boul e acasa?

MesajSubiect: Re: Bancuri si Glume[2]   

Sus In jos

Bancuri si Glume[2]
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 93 din 93Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 48 ... 91, 92, 93

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anahi & Kendall  :: Para nosotros-
Mergi direct la: