Anahi & Kendall

Pecar es amar y amar es pecar.Peca y ama con Anahi & Kendall Rumania!

AcasaAcasa  PortalPortal  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

Notite :)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19, 20  Urmatorul
AutorMesaj
Katherine.
Miss nothing.
Miss nothing.

Numarul mesajelor : 31451
Varsta : 19
Localizare : Peste tot.
Data de inscriere : 03/10/2010

MesajSubiect: Re: Notite :)   Lun Dec 26, 2011 4:52 pm

Marturisesc ca atunci cand ma simt incomoda iau telefonul si ma prefac ca trimit un Sms.Marturisesc ca am o iubire de neuitat si un secret ascuns.Marturisesc ca in mintea mea planific conversatii care niciodata nu o sa se indeplineasca.Marturisesc ca urasc sa ma cert dintr-o prostie cu cineva special pentru mine.Marturisesc ca urasc atunci cand cineva imi spune "Imi e dor de tine!" dar nu face nimic ca sa ma vada.Marturisesc ca si eu am zis "Ma bucur pentru tine!" cand in realitate sufletul imi plangea de tristete.Marturisesc ca si mie mi se opreste inima cand cineva imi zice "Pot sa te intreb ceva?".Marturisesc ca si eu am avut un nod in gat cand am aflat ceva si m-am prefacut ca totul e Ok.Marturisesc ca atunci cand nu inteleg ce imi spune cineva,zambesc pana tace.Marturisesc ca si eu am avut un atac de sinceritate si dupa m-am intrebat "Oare de ce am zis nimic?".Marturisesc ca urasc sa plec devreme de undeva si dupa ceilalti sa imi spuna ca am ratat cea mai buna parte.Marturisesc ca chiar daca nu iti trimit niciun Sms nu inseamna ca te-am uitat Understand?!
Sus In jos
Katherine.
Miss nothing.
Miss nothing.

MesajSubiect: Re: Notite :)   Lun Dec 26, 2011 4:53 pm

Tu spui ca suferi pentru ca iubesti si nu esti iubit/a,tu nu mananci de frica...ca te ingrasi,nu folosesti aceleasi haine de doua ori pentru ca cineva te-a vazut deja o data folosind acele haine,tu ai o mie de motive sa plangi,o mie de motive sa te deprimi.Dar,adu-ti aminte ca exista persoane intr-o situatie mult mai proasta decat a ta.De asta "prietene",traieste-ti viata din plin,demonstreaza iubirea ta aspura fiintelor dragi tie,dar lasa un strop din dragostea aia deoparte si daruiestei-o celui care o necesita cu adevarat,si o sa vezi cum daca toti facem asta,putem sa imbunatatim macar umpic viata celorlalti ♥
Sus In jos
Katherine.
Miss nothing.
Miss nothing.

MesajSubiect: Re: Notite :)   Lun Dec 26, 2011 4:54 pm

Prima iubire nu e prima persoana care ti-a placut,nici prima persoana care a fost iubitul/a tau/ta...Prima iubire e prima persoana pentru care ai simtit lucruri de neimaginat,cea te-a facut sa simti cele mai pure lucruri,cea care te-a facut fericit/a cu doar o privire,cu doar un zambet sau doar cu prezenta sa....Aia a fost prima ta iubire...
Sus In jos
Katherine.
Miss nothing.
Miss nothing.

MesajSubiect: Re: Notite :)   Lun Dec 26, 2011 4:54 pm

Mai intrati din cand in cand pe Yahoo Mail,sa nu fie prea tarziu -"Buna,in noaptea asta nu pot sa dorm,in noaptea asta fiinta ta intra in gandurile mele.In noaptea asta oricat as incerca nu pot sa dorm...si cum vrei sa dorm cu parfumul tau intre bratele mele,cu gustul buzelor tale pe ale mele,cu cuvintele tale in mintea mea...Cum sa dorm cand avem atatea vise de implinit.Cum sa dorm fara sa imi fie dor de trupul tau.Cum sa dorm si sa ma trezesc fara sa imi fie dor de tacerile si momentele tale.Tacerea noptii face ca bataile inimii mele sa isi aminteasca de tine,inima mea se acelereaza doar gandindu-ma la tine.As vreau sa fiu luminita aia care se strecoara in patul tau.As vreau sa fiu perna care iti sprijina firele de par sau as vrea sa fiu patura cu care te acoperi.As vrea sa impart visele mele cu tine si sa ma trezesc privind acei doi ochi verzi si sa ma pierd din nou intre sarutarile tale.Ce lunga e noaptea cand amintirea ta imi inunda gandurile.Ce lungi sunt orele cand astepti acel moment...si stau aici,ma uit la cer si vad chipul tau format din stelute.In fiecare instant sufletul meu moare incet fara tine ...si cum sa dorm daca inima mea nu e langa mine; doarme cu tine toate noptile.Patul asta parca se face imens doar gandindu-ma ca as putea sa fiu langa tine,doar gandindu-ma ca as putea fi intre bratele tale.Te iubesc cerul meu,aerul meu,totul meu."
Sus In jos
Katherine.
Miss nothing.
Miss nothing.

MesajSubiect: Re: Notite :)   Lun Dec 26, 2011 4:55 pm

"Azi poate să fie ultima zi când îi vezi pe cei pe care-i iubeşti. De aceea, nu mai aştepta, fă-o azi, întrucât dacă ziua de mâine nu va ajunge niciodată, în mod sigur vei regreta ziua când nu ţi-ai făcut timp pentru un surâs, o îmbraţişare, un sărut şi că ai fost prea ocupat ca să le conferi o ultimă dorinţă. Să-i menţii pe cei pe care-i iubeşti aproape de tine, spune-le la ureche cât de multă nevoie ai de ei, iubeşte-i şi tratează-i bine, ia-ţi timp să le spui "Îmi pare rău", "Iartă-mă", "Te rog" şi toate cuvintele de dragoste pe care le ştii!" Gabriel Garcia Marquez
Sus In jos
Katherine.
Miss nothing.
Miss nothing.

MesajSubiect: Re: Notite :)   Lun Dec 26, 2011 4:58 pm

Intr-o zi, viata m-a lovit atat de tare incat m-a invatat sa rezist...
Intr-o zi m-au mintit si m-a durat asa ca de atunci am invatat sa merg mereu cu adevarul inainte...
Intr-o zi m-a dezamgit cine ma asteptam mai putin si atunci am inteles ca trebuie sa te tii de cuvant si sa iti indeplinesti promisiunile...
Uneori trebuie sa intorci pagina si incepi de la zero chiar daca doare sau e greu...
Sus In jos
Katherine.
Miss nothing.
Miss nothing.

MesajSubiect: Re: Notite :)   Lun Dec 26, 2011 5:00 pm

Doi bebeluși la creșă:
-Tu ce ești, băiat sau fată?
-Băiat.
-Dar de unde știi?
-Dacă iese infirmiera îți arăt.
Iese infirmiera, iar băiatul își ridică păturica...
-Uite, vezi... Am șosetuțe albastre. ♥
Sus In jos
Katherine.
Miss nothing.
Miss nothing.

MesajSubiect: Re: Notite :)   Lun Dec 26, 2011 5:02 pm

B : Iubito , vreau să te rog ceva ..
F : Spune .
B : Când ajungi acasă vreau să îi mulţumeşti mamei tale din partea mea .
F : OK, dar de ce ?
B : Pentru că a dat naştere unui înger ! ♥
Sus In jos
Katherine.
Miss nothing.
Miss nothing.

MesajSubiect: Re: Notite :)   Mar Dec 27, 2011 7:09 pm

El: Iubita mea , descrie dragostea care o ai pentru mine.
Ea: E ca şi cum al număra stelele.
El: Oaaau.. adică infinită?
Ea: Nu.. pierdere de timp!
Sus In jos
Katherine.
Miss nothing.
Miss nothing.

MesajSubiect: Re: Notite :)   Mier Dec 28, 2011 4:09 pm

El: Care e visul tau?
Ea: Sa ma sarute cineva sub ploaie. ♥ Al tau?
El: Sa inceapa sa ploua!
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Notite :)   

Sus In jos

Notite :)
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 17 din 20Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19, 20  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anahi & Kendall  :: Para nosotros-
Mergi direct la: