Anahi & Kendall

Pecar es amar y amar es pecar.Peca y ama con Anahi & Kendall Rumania!

AcasaAcasa  PortalPortal  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

Notite :)

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 12 ... 20  Urmatorul
AutorMesaj
Katherine.
Miss nothing.
Miss nothing.

Numarul mesajelor : 31451
Varsta : 20
Localizare : Peste tot.
Data de inscriere : 03/10/2010

MesajSubiect: Re: Notite :)   Sam Dec 03, 2011 3:26 pm

Cand ma uit pe geam, imi dau seama cat de frig e seara afara. In camera mea e cald. In sufletul meu e ger.
Pana si vremea e trista, eu de ce n-as fi? Oftez. Ma gandesc ca daca s-ar termina odata, poate ar fi mai bine, dar nu pot decat sa continui. Totul e mort in jurul meu, nimic nu vibreaza, nimic nu traieste, nimic nu respira ,totul se stinge. Acum ceva timp mi-am promis ca te atunci inainte voi fi numai fericita. Am pus punct si am luat-o de la capat. Acum imi dau seama ca nu ma pot tine de cuvant fata de mine insami. Poate ca va iesi soarele din nou, deocamdata nu vad prea departe, e intuneric in jurul meu si nu stiu pentru cat timp. Totul a inceput sa se invarta in jurul lui, imi fac prea multe griji. Mi-am dat seama azi ca nu merita nimic ..
Acum, ca de fiecare data, ramane golul, totul doare, totul urla ...
Sus In jos
Katherine.
Miss nothing.
Miss nothing.

MesajSubiect: Re: Notite :)   Sam Dec 03, 2011 3:26 pm

in sufletul meu e o mare de semne de întrebare și de cuțițe înfipte mai adânc decât este permis..Mă simt ruptă,simt că nu mai am o bucată din mine..simt că îmi lipsește ceva,mă simt goală pe dinăuntru..Nu-mi vine să cred,de ce face așa?De ce îmi reproșează atâtea?Lacrimile mi se scurg de pe față pe piept și nu le pot opri,e o cascadă de lacrimi și sentimente pe chipul meu..Simt cum îmi curge dezamăgirea și ura prin vene,simt că vreau să mor și plec ca o ratată din blocul lui,ștergându-mi lacrimile cu mâneca de la geacă..
Trag,coaie,țin în piept până îmi explodează plămânii,fumez în neștire,în prostie..Până uit de mine..Pe obraz las să curgă ultima lacrimă o dată cu ultima picătură de rimel și îmi jur că n-o să-mi mai mânjesc fața cu sentimente aruncate la gunoi..Adio…
Sus In jos
Katherine.
Miss nothing.
Miss nothing.

MesajSubiect: Re: Notite :)   Sam Dec 03, 2011 3:27 pm

Mă trezesc,e mai mult decât dimineață,e prânz..E nașpa,nu e pic de soare afară,geamul meu e întredeschis și eu caut cu disperare o pătură..Îmi aduc aminte de ieri,de tot ce s-a întâmplat..și îmi dau lacrimile dar le înghit cu repeziciune.N-am pentru cine să plâng.M-a ținut ca să mă fută probabil,apoi s-a plictisit..Trebuia să-mi dau seama de la început că n-o să țină..Mergeam peste tot,eu beam cât mă ținea stomacu’ și el își lua o nenorocită de bere pe care i-o beam tot eu..Dar era bine,măcar avea cine să mă târască până la taxi și să mă urce 4 etaje,apoi să dea cu apă rece pe mine,să stea după mine ca să borăsc,apoi să mă pună în patul cald,să mă învelească și să mă sărute.A fost frumos…
Mă frec la ochi.. și rimelul pe care am uitat să-l șterg îmi murdărește mâinile.Mă simt foarte ciudat,mă simt oribil chiar.Mă duc la baie să mă uit în oglindă..fuck,arăt ca dracu sau dracu arată ca mine?!Fac repede un duș..și mă simt atât de scârbită de mine încât îmi bag degetele pe gât și vomit..Apoi dau drumu’ la apă și torn tot ce a mai rămas din spumant,și mă frec cu buretele de parcă aș avea tot jegul de pe lume pe mine..Dar nu trupul îl am murdar,ci sufletul..și privindu-mi corpul gol îmi aduc aminte de Raul,și inevitabil vreau să plâng,dar îmi dau cu apă pe față ca să nu-mi mai curgă nicio lacrimă..”Nu plânge că s-a terminat,zâmbește că s-a întâmplat”.. s-a întâmplat,ce?Știu că e vina mea,că sunt o bețivancă drogată și toate cele..dar din moment ce m-a acceptat așa 3 luni..știi,la o adică putea să-mi spună că nu-i convine,și mă lăsam,frate,că asta îmi pusesem în gând să fac…Dar acum nu mai am pentru cine..Dau drumul la apă fierbinte,vreau să simt cum ard toată,să ardă orice sentiment din mine..să scap de tot.După câteva ore de bălăcit și de suspinat mă șterg cu un prosop și mă duc în bucătărie să-mi fac o cafea..orice..mă uit la ce-a mai rămas din sticla de Jack și mă bate un gând s-o dau peste cap,dar îmi jur că nu mă mai ating de alcool până când nu trec peste ..Vreau să mă las de tot,de fumat,de tras,de băut..Vreau să-mi ”refac viața”(cum sună..),să-mi găsesc un tip ca lumea și să fiu fericită cu el..să vadă că pot.
Sus In jos
Katherine.
Miss nothing.
Miss nothing.

Știi starea aia când ai chef să plângi fără niciun motiv anume? Când simți că-ți dau lacrimile deși nu ți s-a întâmplat nimic special, doar că s-au adunat atâtea căcaturi care te fac să te simți de căcat?!
Cunosc foarte bine starea asta.. Nici să scriu pe blog nu mai am chef, nici idei nu mai am, nu mai am nimic.. Nu am nimic, nu am pe nimeni care să fie lângă mine și să-mi zică ”Lasă, iubita, o să fie bine..”
Sus In jos
Katherine.
Miss nothing.
Miss nothing.

Mai iau o gură de alcool,și închid ochii.
Timpul le vindecă pe toate,dar semnele?Ele rămân.
Adorm cu tine în gând,și o lacrimă imaginară îmi curge pe față..
Nu plâng,îmi plânge sufletul..”
Sus In jos
Katherine.
Miss nothing.
Miss nothing.

MesajSubiect: Re: Notite :)   Sam Dec 03, 2011 3:28 pm

Sunt lucruri mărunte, dar îmi indundă sufletul de bucurie și trupul de acei fiori care-mi fac pielea de găină și stomacul cât un ghem, îmi fac inima să bată atât de repede încât uneori simt că voi face infarct, dragostea ta mă alină, atingerea ta caldă mă trezește la viață. Între noi e mai mult decât o atracție fizică, între noi e mai multă chimie ca-n tabloul lui Mendeleev, între noi e ceva de inexplicat, ceva pur, ceva abstract, ceva sfânt. Mă uit în ochii tăi și albastrul din ei se sparge în mii de nuanțe, și sclipește atât de tare încât nu pot să te privesc, iar buzele tale împletindu-se cu ale mele în mii de noduri, buzele tale care mă dezmiardă, mă devorează, mă distrug.. Brațele tale care mă țin prizonieră, din care nu pot evada și nici nu-mi doresca, forța care-mi străbate oasele atunci când te strâng la piept și te leg acolo, pieptul tău fierbinte pe care-l explorez cu degetele mele mici, căldura lacrimilor mele atunci când mă superi, delicatețea cu care le ștergi și le săruți, până și telefonul vibrează altfel când mă suni tu, îmi vibrează trupul o dată cu el, telepatia dintre noi, imaginea ta în gândul meu seara, după ce ne luăm ”la revedere”, felul în care îmi spui ”te iubesc”, simt că nu arunci două cuvinte în neant, simt că simți și tu asta, simt că iau foc.. Explozia de fluturași din stomacul meu atunci când te văd pășind în zăpadă, venind la mine.. Frigul pe care nu pot să-l simt când sunt cu tine, sunt lucruri mărunte, dar care mă fac cea mai fericită..
Sus In jos
Katherine.
Miss nothing.
Miss nothing.

MesajSubiect: Re: Notite :)   Sam Dec 03, 2011 3:30 pm

- Aroma preferata? Buzele lui.
- Cel mai bun loc pentru a te ratacii? Ochii lui.
- Momentele favorite? Cele care le petrec cu el ♥
Sus In jos
Katherine.
Miss nothing.
Miss nothing.

MesajSubiect: Re: Notite :)   Sam Dec 03, 2011 3:30 pm

+ Imbratiseaza-ma!
- De ce?
+ Ca sa am un motiv pentru a zambii ♥
Sus In jos
Katherine.
Miss nothing.
Miss nothing.

MesajSubiect: Re: Notite :)   Sam Dec 03, 2011 3:31 pm

+ Iubi, imi demonstrezi iubirea ta? Proba definitiva!
- Inca nu sunt sigura...
+ De ce? Nu ma iubesti suficient de mult?
- Bineee, hai... unde iti scriu parola de la Facebook...
Sus In jos
Katherine.
Miss nothing.
Miss nothing.

MesajSubiect: Re: Notite :)   Sam Dec 03, 2011 3:31 pm

Scot telefonul din buzunar, ma uit cat este ceasul, il bag la loc, habar n-am cat e ceasul.
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Notite :)   

Sus In jos

Notite :)
Sus 
Pagina 4 din 20Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 12 ... 20  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anahi & Kendall  :: Para nosotros-
Mergi direct la: